BOY 2C-S
  • BOY 2C-S
  • BOY 2C-S

BU ÜRÜNE, SABİT TL ÖDEME İLE, 60 AYA KADAR VADELERDE, KİRA ÖDER GİBİ SAHİP OLABİLİRSİNİZ. Detay için bizi arayın.

 

Türkiye içi adresiniz teslim fiyattır.

 

Fiyata kurulum ve makinebaşı eğitim dahildir.

 

Kullanım ekranları TÜRKÇE dir.

 

BOY XXS, Dr.BOY Almanya tesislerinde üretilmektedir. 

 

Temiz oda kullanımına uygundur.

 

2 yıl garantilidir.

 

BOY enjeksiyon makineleri ikinci enjeksiyon (multi enjeksiyon)  makineleri 4,5 cm3 ile 280,5 cm3'e arasında ikinci enjeksiyon yapma imkanı sağlar.

 

Son yıllarda giderek artan overmold uygulamaları (ikinci enjeksiyon baskı) için tasarlanan BOY İkinci Enjeksiyon Makineleri, bir hidrolik ünite ve kontrol sisteminden oluşmaktadır. Mevcut makinenize kolayla monte edilebilen ve gerektiğinde farklı makinelere de kolaylıkla taşınabilen İkinici Enjeksiyon Makineleri kalıp üzerine farklı şekilde monte edilerek enjeksiyon yapılabilmesini sağlamaktadır.

 

BOY makinelerinin dikey ya da yatay modelleri ile entegre edilerek hazırlanabildiği gibi her marka ve model mevcut makinenize de İkinci Enjeksiyon Makineleri monte edilmektedir.

 

Enjeksiyon makineleri 12 mm ile 48 mm arasında farklı çaplarda üretilmektedir. Bu sayede 4,2 gr dan 255,5 gr a (PS) kadar farklı miktarlarda enjeksiyon yapma imkanı sağlar.

 

Sadece 1030 * 500 *1345 mm ölçüleri ile 0,5 m2 yer kaplayan ve toplam 320 kg ağırlıkta olan sistem işletmenize farklılık yaratacaktır.

 

Termoset Kauçuk ve Silikon uygulamaları içinde Harici Enjeksiyon Üniteleri mevcuttur. 

 

BENZER ÜRÜNLER