LUSIN CLEAN L 101 F Polimer Temizlik 400ml - Clean L101F

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® CLEAN L 101 F - Polimer Temizlik Malzemesi

 

Faydalar
• Polimer kalıntılarını giderir
• Mükemmel temizleme etkisine sahiptir
• Yüksek sıcaklık uygulamaları için uygun
• Yanıcı değil
• NSF kayıtlı, K1 ve K3 kategori kodlarına uygun

 

Açıklama
Lusin® Clean L 101 F, metal yüzeylerden inatçı reçine ve diğer kalıntıların çıkarılması için özellikle uygun olan, organik, solvent içermeyen bir kalıp temizleyicidir.

 

Tipik Özellikleri

Aktif maddenin görünümü: sıvı, berrak
Kırılma indeksi: 1,04 - 1,08
Alevlenme noktası: > 100C (212 F)

 

Uygulama
Lusin® Clean L 101 F, termoplastik reçine işleyen makinelerde kirlenmiş kalıpların temizliğinde kullanılır. Temizleme etkisi esas olarak polimer ve katkı kalıntılarının çözülmesine ve aşındırılmasına dayanır. Kirlenmiş kalıplara Lusin® Clean L 101 F püskürtün. Güçlü kontaminasyon durumunda, ürünün birkaç dakika reaksiyona girmesine izin verin. Daha sonra kirlilik, parçalar üretilerek giderilebilir (başlangıçta etkilenen yüzeyleri göstereceklerdir). Ürün ayrıca bir bez mendil kullanılarak da çıkarılabilir. Üretimin durdurulması durumunda,Lusin® Clean L 101 F ile yüzey temizlendi, Lusin® Protect G 31 F (NSF uyumluluğu gerekiyorsa) gibi bir küf koruyucu (korozyon önleyici madde) uygulanmalıdır; diğer tüm durumlarda Lusin® Protect G 31 veya Lusin® Protect G 11 kullanılabilir. Yüksek parlama noktası >100° C (212 °F) nedeniyle, Lusin® Clean L 101 F sıcak kalıplara (maks. 130° C, 266 °F) veya metal yüzeylere uygulanabilir.


Dikkat: Lusin® Clean L 101 F, plastik ve boyalı yüzeylere agresiftir. Yanıcı olmayan itici gazların kullanılması nedeniyle, uygulama sırasında aerosolün püskürtme hızı ve püskürtme şekli biraz değişebilir. Lusin® Clean L 101 F, etilen/propilen (EP), polikloropren (CR), perflorelastomerler, polisiloksan (SI), florlu hidrokarbon (Viton hariç FKM) veya PTFE'den yapılmış contaları etkilemez. Lusin® Clean L 101 F, bütadien akrilonitril (NBR) veya poliüretandan (PU) yapılmış contalarla temas etmemelidir.

 

Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

LUSIN CLEAN L 101 F Polimer Temizlik 400ml
  • LUSIN CLEAN L 101 F Polimer Temizlik 400ml

BENZER ÜRÜNLER