LUSIN MC 1718 Polimer Temizlik Malzemesi 400ml - MC1718

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® MC1718 - Organik Solvent Bazlı Temizlik Maddesi

 

Faydaları
• Polimer kalıntılarını yok eder
• Hızlı temizleme etkisine sahiptir

 

Açıklama
Lusin® MC1718, metal yüzeylerden inatçı reçine ve diğer kalıntıların çıkarılması için özellikle uygun olan organik bir temizlik maddesidir.

 

Tipik Özellikleri

Kaynama Noktası (aerosol): < -10 C (14 F)
Yoğunluk (aktif madde): < 1,0 g/cm3

 

Uygulama
Lusin® MC1718, kirli kalıpların temizliğinde ve polimer kalıntılarının (örn. PVC, POM, poliamidler, akrilatlar vb.) çözülmesinde kullanılır.

 

Lusin® MC1718'i kirlenmiş kalıpların üzerine püskürtün, ürünün reaksiyona girmesine izin verin ve ardından parçalar üreterek çıkarın (başlangıçta etkilenen yüzeyleri göstereceklerdir). Ürün ayrıca bir bez mendil kullanılarak da çıkarılabilir.

 

Gerekirse, prosedür birkaç kez daha yüksek sıcaklıklarda ve daha uzun reaksiyon süresinde tekrar edilebilir. (maksimum 1 saat).

 

Üretimin durması durumunda, yüzey Lusin® MC1718 ile temizlendikten sonra, Lusin® Protect G 31 F (NSF uygunluğu isteniyorsa) gibi bir kalıp koruyucu (korozyon önleyici) uygulanmalıdır; diğer tüm durumlarda Lusin® Protect G 31 veya Lusin® Protect G 11 kullanılabilir.

 

Dikkat: Lusin® MC1718, plastik ve boya yüzeylerine karşı agresiftir.

 

Ambalaj
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

Hacim: 20 l


Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

LUSIN MC 1718 Polimer Temizlik Malzemesi 400ml
  • LUSIN MC 1718 Polimer Temizlik Malzemesi 400ml

BENZER ÜRÜNLER